Avatar uživatele
Džanička

Střídavá péče..

Mám dvě malé děti,syna 2,5 roku a dceru 14 měsíců.Jsem svobodná maminka,a bývalý přítel už s námi nebydlí 8 měsíců.Děti nenavštěvuje,ne­platí peníze.Podala jsem návrh k opatrovnickému soudu,aby platil alimenty,ale nechci aby si děti bral,jelikož bydlí u pochybných ženských.Kdybych návrh stáhla,a vzdala se alimentů,myslíte že by mu soud povolil brát si děti k sobě.Co mám udělat aby to soud zakázal..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Zlatonka před 5215 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
panenka

milá džaničko to záleží na okolnostech zda se něco změnilo,zda vaše děti mají např pokojíčky k tomu aby tam mohly být,zda je schopný se starat v době jejich pobytu u něj v pořádku nejsem v tomto žádný profesional jen ti udávám co vím třeba od kámošek které si timto taky prošli.myslím si že by jsi měla džaničko na soud zajít určitě,nebo i třeba za nějakým advokátem a tam se poradit říct že ti neplatí jak je to dlouho že bydlí tak jak ty popisuješ zde.zastav se i třeba na socialním ( tam kde se vyřizuje například pokud se má rodič stýkat s dítětem zda k tomu bude mít dohled nebo ne )kde ti můžou taky pomoci když se jim svěříš tak si myslím že tam ti pomůžou určitě

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Princezna

Zkuste zdarma občanskou poradnu (u nás funguje) nebo určitě rozvodového právníka! Každopádně se jen tak alimentů nevzdávejte! Navíc, stále je vedený jako otec dětí v RL, ne? Nebude platit, nebude mít zájem…a jednou si začne dělat na děti nároky… Když už, tak bych ho zbavila otcovství.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek