Střídavá péče

Dobrý den chtěla jsem se zeptat, s manželem nežijeme pět let, máme spolu dvě dcery, nyní jsem podla žádost o rozvod a manžel požaduje střídavou péči, se kterou já zásadně nesouhlasím. Dcery žijí po celou dobu semnou a manžel je pravidelně vídá jednou za čtrnáct dní a dle dohody. Nikdy víc o děti nejevil zájem,co se týče školy, koroužků atd.Jakou šanci má na svěření dětí do střídavé péče?

Nejlepší odpověď
standa

POkud budu vycházet z toho, že to co píšete je PROKAZATELNÁ pravda, tam má manžel velmi malou téměř nulovou šanci…

Velmi důležitý pro posuzování takovýchto případů je i věk nezletilých dětí a jejich vzájemný vztah a vztah k otci…