Pelfiee

Střevní potíže, co mám dělat?

Dobrý den, potřeboval bych poradit, chodím na SŠ a v naší třídě je teď nějaká střevní chřipka, asi 5 lidí to už schvátilo, a mě nejspíš taky. Mám průjem, a zvracení zatím zaplať pánbůh ne. Vím, je to nejspíše kravina, průjem mi nevadí, ale dá se nějak vyhnout tomu zvracení? Já od malička zvracení naprosto nesnáším, co se týče po fyzické stránce je mi po zvracení zle tak jeden, maximálně dva dny, ale co se týče po té psychické, trvá to třeba i týden. Takže existuje nějaký způsob, jak tomu nějak zabránit? Díky.

Nejlepší odpověď
Funna

jak chceš zabránit tomu, že se tělo brání tím, že s tebe „vyhazuje“ škodliviny…prostě nasaď dietu (suché rohlíky), pij jen lehce oslazený černý čaj a jez střevní desinfekci a doufej, že tě to brzo přejde…

PS: a nejsi sám…teď jsem s tím samým doma…

Další odpovědi
beruskaa

Táta když je mu na zvracení tak stejně se nevyzvrací. V tomto má slabou psychickou stránku. Leži třeba 7 dní jako mrtvola a je mu neskutečně špatně ale strach z bolesti mu prostě nepovolí.
Kdyby si raději ulevil mohlo mu být špatně jednou tak méně.