lesniskritek

Střevní potíže – Nevíte čím by to mohlo být, že jsem teď proti těmhle věcem tolik neodolná?

Ahoj, když jsem byla menší a jezdila jsem na skautské tábory, kde jsme za dva týdny nepotkali vodu a mýdlo, jedli jsme rukama a při jídle chytali žáby a já jsem byla naprosto vpořádku. Poslední dobou mám ale často střevní potíže (průjem, bolesti brřicha)a to úplně stačí když si před každým jídlem nedezinfikuji ruce a už radši ani nejím v restauracích maso a vejce. Nevíte čím by to mohlo být, že jsem teď proti těmhle věcem tolik neodolná? :-/

Nejlepší odpověď
anonym

Skřítku – neptej se na netu, mazej k doktorovi a nech se vyšetřit!!!
Jak tady někdo může tušit, co ti je???
:-O

Další odpovědi
zzzzz

Je několik možností.
Ve spoustě případů, je to tím přehnaným desinfikováním, přehnaná hygiena škodí:-(( Tělo je desinfekcemi oslabené a neumí bojovat s bacily:-(( I nemocnice a domovy pro seniory se s tímto problémem potýkají.

Pokud máte doma zvíře, třeba psa nebo kočku, může být příčinou i to zvířátko.

Oslabená imunita z předchozí nemoci, špatné stravy, užívání léku antibiotik atd. Je potřeba jíst hodně probiotik.