bolak

Střetnul se někdy Berdych se Štěpánkem ve finálovým tenisovým utkání?

Proti sobě samozřejmě.

Nejlepší odpověď
annas

Střetli se v semifinále.

http://www.spor­t.cz/ostatni/te­nis/clanek/69029-ceske-semifinale-vparizi-vyhral-berdych.html

2005 Paříž – Proti sobě se totiž v semifinále postavili Tomáš Berdych a loňský finalista turnaje Radek Štěpánek. Po třísetovém duelu do nedělního finále postoupil Berdych, který změří své síly s Chorvatem Ivanem Ljubičičem.

Další odpovědi
Andrej99

Jednoduchá odpověď: NE

Damiana

Andrej99: To je ale (rezolutní) odpověď! Pokud nejsi přímo Berdych nebo Štěpánek, tak ji také dokaž.

bolak

já jeho odpovědi plně důvěřuju, má to na koneci 99, to nejde nekoupit..