zajda1

střešní okna

Budu si dělat v podkroví nový pokoj a s rodiči právě řešíme jaká okna tam dáme, jestli plastová či dřevěná. Případně jak je to z cenami? Mají tato okna svá + a-?
Případně na co si máme dát pozor?A taky hodně váhám nad značkami, jestli šáhnout na známou značku velux..
Díky za Vaše poznatky

Odpovědi
E.n

http://www.by­dleni.cz/clanek/Jak-si-vybrat-mezi-plastovym-a-drevenym-oknem
Ja osobně mám lepší zkušenosti s dřevěnými okny, přijdou mi kvalitnějš a podle mě do bytu/domu nepusti chladný vzduch. I po strance designu, takže si nejspíš vyber nějaké hezké dřevo..

Monička123

Příspěvek smazán administrátorem.