turek86

Střešní ipa a na ni dřevěná podlaha?

Mám doma takovou tu klasickou hranatou verandu a teď jsem si udělal na její střechu vstup. Na střeše je stará ipa, kterou chci teďka vyměnit plus uvažuju, že bych prostě na tu novou ipu dal dřevěnou podlahu. Ale nejsem si jistý, jestli je to nejlepší řešení.

Nejlepší odpověď
mosoj

Vstup na střechu verandy ? Bylo by dobré trochu detailněji.
Pokud na podlahu prší , tak je to řešení nepoužitelné !!!!!

Další odpovědi
Drap

Pokud chceš dřevěnou podlahu jako pochozí, přičemž izolaci proti vodě bude zajišťovat ipa, volil bych podlahu formou roštu .

Dane

Zvolila bych materiál, který se hodí do exteriéru. např. dřevoplast. Je k nerozeznání od přírodního materiálu a vydrží mnoho let.

cukrar

Na stručný dotaz „jestli je to nejlepší řešení“, stručná odpověď.
Určitě to není nejlepší řešení.
Více se rozepište…

turek86

No, mě jde hlavně o to, jestli se dá přímo položit dřevo na ipu, tak aby se po tom dalo normálně chodit. Mohl by to být i jiný materiál, ale mě se hlavně nechce betonovat a pak na to dávat dlažbu.