piši

Streptokok pyogenní – jak na tento bacil?

syn 6 let, má od září 09 v krku pyogenní streptokok masivně( spálový bacil). léčen penicilinem( léky i injekčně). pendeponem, dalacinem ( po8dnech alergie). do dnes má stále vevýtěru masivní streptokok p.je po celou dobu bez teplot, pouze huhňá,silně chrápe,mandle má velmi zduřelé.ve 3 letech vyndány nosní mandle.od porsince 09 užívá ribomunyl.prosím o radu, jak na tento bacil.děkuji rybová

Odpovědi
Pirate_of_D1

Myslím, že by Vašeho syna by měl vidět všeobecně zaměřený internista, který by posoudil potřebu specializovaného imunologického vyšetření. Podle délky léčby jde o oslabenou imunitu. Bakterie už jsou v dnešní době odolné proti antibiotikům. Pyogenní streptokok způsobuje hnisavé záněty tkání. Zkuste jít na vyšetření vy, zda nejste nositelkou této bakterie vy. My vaše dítě na webových stránkách neuzdravíme.

kájin

tak na streptokoka k lékaři a antibiotika. Možná vám doporučí potom nějakou imunokúru preventivně, třeba imunoglukan nebo vynikající curenzym. Já bych rozhodně nasadil nějakou pořádnou kúru na posílení imunity, mohlo by to zabrat. Držím palce!