denca21

Střední zdrav. škola – Alšovo Náměstí, máte někdo zkušenosti?

Máte někdo zkušenosti s touhle školou? http://www.an­tee.cz/szspra­ha1/index.php?nid=688­0&lid=cs&oid=1154716 Chtěla bych jít na obor zubního asistenta.. Jsou ty přijímačky těžké? Jaký máte pocit ze studia? Prosím, záleží na tom..)

Odpovědi
Fíková

Myslíš asi Alšovo nábřeží, že? Já tam chodila, ale už je to devět let, co jsem odmaturovala. Přijímačky moc těžké nebyly, náročnost studia byla až ve vyšších ročnících co se týče odborných předmětů. Jinak takové ty obecné-čeština, matika, dějepis leháro. Já teda byla na oboru farmaceutický laborant, mám dojem, že zuaři potřebují hlavně šikovné ručičky, takže co se týče náročnosti předmětů to je ještě o něco jednodušší.