Danielson

střední školy a obory

jaké školy střední školy vyučují 1. kominika 2. Mechanik elektronik
3. Instalater

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Vše najdeš na http://www.in­foabsolvent.cz

Další odpovědi
honza19hk

Kominíka nevím,to řemeslo už moc není vidět,ale co já vím tak na to je něco jako průkaz ,tzn školení,je to jako když děláš řidičák na auto,ale je to zaměřené na kominictví ne na auta.

Mechanik elektronik to např SOŠ A SOU Hradební Hradec Králové,nebo za mého času to bylo na SPŠ Stavební Trutnov.

A instalatér je na každém větším technickém učilišti.Např SOŠ A SOU Hradební HK, SPŠ plynárenská Pardubice
Mechanik el. je většinou s maturitou,
kominík(pokud existuje) a instalatér je s výu. listem