SirFisher

Střední školy

Dobrý den, chci se zeptat, co znamená „Většinu míst budeme obsazovat v 1. kole přijímacího řízení.“ Znamená to, že se tam mohu dostat ve druhém kole? Popř. mi napište kdy se koná apod. nejlépe nějakou stránku. Díky :)

Odpovědi
WeeBear

Většina škol obsazuje místa v 1. kole přijímacího řízení. Každopádně, pokud volná místa z 1. přijímacího řízení zbydou, bude druhé přijímací řízení. Pokud je ale o školu opravdu velký zájem a nabere plný počet žáků již v prvním kole PŘ, tak se s druhým počítat nedá. Datumy dalších přijímacích řízení netuším, je možné, že se budou u jednotlivých škol mírně lišit.