Leslie

Střední škola reklamní tvorby Michael × Střední umělecká škola Václava Hollara ?

Dobrý den, tak co myslíte? Jaká škola se zdá podle Vás „lepší“? Obě mají to, co hledám. A už teď si chci usnadnit rozhodnutí, je to opravdu ošemetné..
Děkuji za radu! (Byla bych moc ráda, kdyby jste svůj výběr i odůvodnili)

Odpovědi

Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby Michael

Podle mě je lepší Michael 😉

JaniA

Vyšší odborná škola a Střední umělecká škola Václava Hollara

Rozhodně škola Václava Hollara, je to škola s dlouholetou tradicí, ze které vyšlo mnoho našich umělců, působících v ČR i v zahraničí­.Přijetí na tuto školu není jednoduché, musí se dělat přijímací zkoušky a důležitý je prospěch ze ZŠ, nebo ze SŠ.Oproti tomu je škola Michael ryze komerční záležitostí, pro děti z bohatých rodin, ale často úplně stupidní jelita, takže atmosféra této školy, která dá „výstupní papír“ každému, kdo je ochoten platit desítky tisíc za rok školné. Je to podobné jako všem známá UJAK pro hloupé modelky toužící po titulech Bc, nebo Mgr a přitom zůstanou hloupé i nadále.
Doporučuji Vám studovat na Hollarovce, jestli Vás tam vezmou. Uvidíte, že mi za čas dáte za pravdu.Držím palce Jana

ivzez

Vyšší odborná škola a Střední umělecká škola Václava Hollara

Doplňuji:
„Hollarovka“ vždycky měla a má vynikající pověst
a má za sebou dlouholeté vynikající výsledky.
Zkuste se v internetu poohlédnout po jejích absolventech!