Pokročilý

Střední škola

Dobrý den, ještě mám čas, abych se rozhodnula na kterou školu jít, ale chtěla jsem se vás zeptat na radu. Jsem obrovský milovník psů který v jednom kuse čte encyklopedie o psech a navíc doma mám pejska ( bohužel není můj ). V budoucnosti bych si i ráda založila nějakou chovatelskou stanici, pokud to bude možné. Zalíbila se mi SŠ v Humpolci. Je to zemědělská škola, ve které je obor kynologie. Ovšem se mi celkem zamlouvají různé veterinární školy, ale nemám ráda injekce + operace ( prostě krev ) . Mohli byste mi prosím poradit, která škola by pro mne byla lepší + mohu vystudovat dvě SŠ za sebou, popřípadě i jít na VŠ? Předem děkuji za odpověď
Doplňuji:
Asi mě více láká ta zemědělská s oborem Kynologie, ale nevím, jak se mi to bude hodit v budoucnosti...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Je možné vystudovat dvě střední školy. Která škola bude pro tebe lepší, si musíš rozhodnout sama

Další odpovědi:

Dělat veterináře bez povinnosti píchat injekce a operovat, je nemožné. Takže připadá v úvahu střední zemědělská škola. Je otázka, jestli toto je obor studia, který se Ti líbit opravdu bude. Zvaž vše opravdu zodpovědně, jedná se o celou Tvou budoucnost.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2420
Zlatý Drap 1491
Zlatý quentos 1220
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.