Avatar uživatele
jejjexk8

Mám šanci na jedné z těchto škol?

Na vysvědčení budu mít 6 trojek, cca. Ale určitě se s tím budu snažit ještě něco udělat, ale myslíte, že mám šanci na jedné z těchto škol? oahovorcovicka.cz , kollarovka.cz (obor cestovní ruch), děkuji moc.. Jen nechci potom být zklamaný:)
Doplňuji:
Jsem v 9 třídě, ZŠ......

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3438 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Rozhodující je úspěšnost přijímacích zkoušek. Jak velké máš šance se nejlépe dozvíš přímo na konkrétních školách. Zkus směřovat svůj dotaz přímo tam.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Na vaši " neotázku" nemůže nikdo zodpovědně reagovat. Co si myslíme my, není rozhodující. I když je pravda, že za známky moc bodů nezískáte.

Záleží na tom, kolik žáků bude která škola nabírat, jaký bude o obory zájem, jaké výsledky budou mít zájemci, zda získají body nejen za vysvědčení, ale i za jiné aktivity, zda budou skládat přijímací zkoušky atd. .

Na to, co jsem napsala výš,, neexistuje v současné době odpověď.

Zbývá vám dobře se připravit na přijímací zkoušky, případně se zeptat přímo na střední škole., jak vidí ředitel školy možnost přijetí.

Je třeba počítat s oběma možnosti – přijetí může vyjít, nebo nemusí, Těžko říct.

Doplňuji:
V původním „dotazu“ nešlo o otázku, proto někdo smazal. Admin upravil na formu otázky a vrátil. Takže můj tvar „neotázka“ se vztahuje k původnímu „dotazu“.

víc diskuse

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek