jejjexk8

Mám šanci na jedné z těchto škol?

Na vysvědčení budu mít 6 trojek, cca. Ale určitě se s tím budu snažit ještě něco udělat, ale myslíte, že mám šanci na jedné z těchto škol? oahovorcovicka.cz , kollarovka.cz (obor cestovní ruch), děkuji moc.. Jen nechci potom být zklamaný:)
Doplňuji:
Jsem v 9 třídě, ZŠ......

Nejlepší odpověď
Drap

Rozhodující je úspěšnost přijímacích zkoušek. Jak velké máš šance se nejlépe dozvíš přímo na konkrétních školách. Zkus směřovat svůj dotaz přímo tam.

Další odpovědi
annas

Na vaši " neotázku" nemůže nikdo zodpovědně reagovat. Co si myslíme my, není rozhodující. I když je pravda, že za známky moc bodů nezískáte.

Záleží na tom, kolik žáků bude která škola nabírat, jaký bude o obory zájem, jaké výsledky budou mít zájemci, zda získají body nejen za vysvědčení, ale i za jiné aktivity, zda budou skládat přijímací zkoušky atd. .

Na to, co jsem napsala výš,, neexistuje v současné době odpověď.

Zbývá vám dobře se připravit na přijímací zkoušky, případně se zeptat přímo na střední škole., jak vidí ředitel školy možnost přijetí.

Je třeba počítat s oběma možnosti – přijetí může vyjít, nebo nemusí, Těžko říct.

Doplňuji:
V původním „dotazu“ nešlo o otázku, proto někdo smazal. Admin upravil na formu otázky a vrátil. Takže můj tvar „neotázka“ se vztahuje k původnímu „dotazu“.

víc diskuse