Babsi

Strážci zlatého hattricku ..

O Češích se říká,že jsme – Strážci zlatého hattricku-. Na posledním Ms jsme Rusům zabránili hattrick získat, ale jsme my držitelé to zlatého hattricku? Možná je to divná otázka, ale mě to zajímá…

Nejlepší odpověď
tom004

Tady najdeš odpověď.

Zdroj: http://www.csfd­.cz/film/270981-zlaty-hattrick/

Další odpovědi
Travis

Já to trošku rozvedu. V letech 1999 – 2001 jsme vyhráli titul mistrů světa! Takže třikrát za sebou a to je hattrick! A byli jsme zatím poslední, komu se to povedlo. Rusové byli mistři 2008 a 2009, takže kdyby vyhráli 2010, tak by měli hattrick poslední oni! 🙂 Doteď si pamatuju rok 2001, po 2 třetinách jsme prohrávali s Finama 2:0 a nakonec vyhráli v prodloužení 3:2, rozhodující gol dával Moravec :)

EMgi

ANo zlatý hattrick asi víš jsou ty víteztví zasebou a my jsme vyhráli v letech …(těd nevím jiste) ale je to myslím 1999–2001 ale to hádám :/…a jsme zatím poslední, kdo ho dokázal udělat… :D

papson

Ano, poslední zlatý hattrick se opravdu podařil Čechům v letech 1999–2001. O strážcích mluvil Záruba na začátku loňského finále (2010) proto, že pokaždé, když se to mohlo podařit jiné reprezentaci, Češi to nedovolili. Konkrétně: Kanada vyhrála MS 2003 a 2004, ale finále 2005 prohrála s ČR. to stejný u Rusů: ti vyhráli 2008 a 2009, ale ve finále 2010 prohráli – opět s ČR. Proto jsou Češi „Strážci zlatého hattricku“