lucinka2001

Stratím kamarádku ?

Ahoj , Mám nejlepší kamarádku jmenuje se Simča .Poslední dobou mi přijde taková divná . Dřív za mnou vždycky i ve škole chodila psala na skype a volala , Chtěla se mnou chodit ven pořád … Kuli mne i hodně lhavala kamaradkam a mamce . No jo to bylo super a teď ?? Nic . na skype radši nechodí,ve škole si mne skoro nevšímá . A když se jí na něco zeptá odpoví jednouslovně (dřív se mnou o tom rozbavovala ) Dřív jsme si každou noc psali na msg. ted se tam obleví jednou za měsíc…Pořád mi posíla takový ty fotky I ♥ you , BFF , Měli jsme spolu i stránky i youtube kanál . Ted když se jí zeptám jestli natočíme video vůbec nechce — :((

No jo ale ona mi chybí co mam dělat ? Dík za každou radu :D

Nejlepší odpověď
Drap

Možná ztratíš, možná ne

Další odpovědi
Zbynas

Tento server se zabývá jasnými otázkami a jasnými odpověďmi na ně. Je nevhodné sem psát tyto strasti, od toho je jiný server, kde jsou pro tyhle případy experti.

(Doufám, že se to nebere jako reklama, je to úplně něco jiného)

Zdroj: www.zpovednice.cz

Packal

Je hodně možností, ale každá začíná prvním krokem: zeptat se, co se stalo. Když zjistíš, v čem je problém, můžež ho i vyřešit, ale těžko se pouhneš z místa, když jenom budeš koukat, jak se ti kamarádka vyhýbá. Možná, že se stydíš se zeptat, ale když to neuděláš, je dost možné, že o ní opravdu přijídeš.
Já osobně si myslím, že se ještě kamarádit budete. 🙂

Nely.P

Nejvhodnější by bylo jí třeba pozvat do kina. až bude fajn nálada,tak s ní vše probrat 🙂

bolak

Asi už dospěla, každej to nakonec chytne…

gagaga

Kuli mne i hodně lhavala kamaradkam a mamce . No jo to bylo super a teď ??

.. lucinko, super je.., ze kamaradka dostala asi konecne rozum !

  • iv-