kikinka2210

strašně si dřu nos :DD

když mám rýmu ´´ted ji mám´´ tak když smrkám tak si zřu nos a pod nosem.pak mám lišej.jak se tomu vyhnout?? když si to namažu tak si to zase setřu a sedřu dolů protože furt smrkám :(( jak smrkat tedy??

Nejlepší odpověď
venkovan

Drap píše dobře mazat, mazat. Něco s měsíčkem s glycerinem apod. Rýma běžně trvá týden, často až sedm dní, chronická se úspěšně vyhřeje. V krematoriu je to navždy.
Nicméně kdo umí, předkloní se, zacpe jednou rukou dírku nosu a řádně profoukne nos. A následně to samé na druhé straně.
Není dobré takto postupovat na veřejnosti, čelem k větru a následně. Nos se potom utře do rukávu.

Další odpovědi
briketka10

jeden den a tolik problémů ?? zajdi si k lékaři..

Drap

Snažit se nedřít to a pořád mazat. Jiná pomoc neni. Jedině snad ještě svázat ruce za zády.