BelLeVi

Strašně se mi loupe kůže na obličeji, co s tím a kam na kožní nejlépe zajít?

Dobrý den. Mám problém s tím, že se mi strašně moc loupe kůže na čele, u obočí a u nosních dírek. Zkoušela jsem to mazat krémem, ale nejde se toho zbavit. Navíc mám alergii na velkou zimu, takže nevím jestli by to mohlo být tím.
Spousta z Vás určitě napíše, abych si došla na kožní, tak prosím poraďte kam nebo kde je to nejlepší.
Moc děkuji :)

Odpovědi
Drap

Mázání je jediným fungujícím způsobem odstranění potíží. Pokud chceš vidět, kde je to nejlepší na kožním, tak doporučuji doktorku Kolárovou v Popradě.

anonym

Na lupénku božuhell nepomůže ani nechat si olízat obličej od psa,obvoďák tě nasměruje nebo stanoví správnou diagnózu a postup léčby.

gecco

Drape → ještě o kousek lepší výsledky má István Mészáros vo Veľkom Krtíši…
😉