carpediem

Strašili vás rodiče čertem? Strašili jste tak vy své děti?

U nás od Mikuláše do Vánoc byl úplný klid, stačilo vzpomenouut čerta:-DDD

Jak to máte u vás?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano. Nenazval bych to ale strašením, jako spíše dodržováním tradice.

Další odpovědi
da ny

Ne, nikdy ;-D

johana 56

U nás se nestrašilo.
Spíš byl problém s odpovědí na otázku,jestli čert donese dost uhlí na celou zimu.

anonym

Ne,jen pohrozili,já to uplatnil i k synovi,
děti by se neměly strašit,může to mít pak následky nedozírné.
Básnička panu Mikuláši je vhodná při příchodu s čertama.

marci1

Ne, nikdy. A myslím, že neměli ani důvod. Ale ty dnešní děti by se aspoň trošku měly bát, nebojí se ani za mák. 🙂