♥♥♥

Stránky WEBNODE, potřebovala bych lidi co mají s webnode zkušenosti!! Díky.

Chtěla bych se zeptat, zdali jsou stránky webnode opravdu zdarma a nechtějí po vás po několik měsících peníze a zdali jsou bezpečné a dají se snado na Internetu najít, díky za odpovědi, které pomůžou…
Doplňuji:
Prosila bych, i odkaz na ty vaše stránky, díky :)

Nejlepší odpověď
www

Jsou zdarma.

Zdroj: www.webnode.cz/vy­hody-systemu-webnode/

Další odpovědi
Bedy

Webnode je zdarma, ale aby se stránky daly snadno na internetu najít, je potřeba nabídnout kvalitní obsah na stránkách.
Určitě taky ty stránky zaregistrujte do co nejvíce katalogů – dobrý seznam najdete na www.catrank.cz Určitě nezapomeňte i na vyhledávače – hlavně Seznam, dále pakj Jyxo, Bing a Google.

Můžete zkusit i službu http://www.web­surf.cz/?ref=627­45, která je zdarma. Doporučím konkrétně možnost Paysurfování, které přivede kvalitní návštěvníky – stránka se zobrazuje minutu a z jednoho počítače (jendé IP adresy) je zobrazena pouze jednou za den. Tím můžete spolehlivě přivést nové návštěvníky – během té minuty si Vaší stránku mohou normálně prohlédnout.

Dobrý je i Bestsurf a Manualsurf, přes Bestsurf Vám lidé známkami hodnotí stránky, lze se podle toho pak přizpůsobit, jak se to lidem líbit, hledat případné nedostatky.

Ale nedoporučuju Autosurf – ten návštěvníky nepřivede, trochu zvýší návštěvnost, ale obrovsky zvýší zhlédnutí, a to je pak spíše ke škodě, když stránka má velký rozdíl zhlédnutí x návštěvnost.
Doplňuji:
já bych spíš místo toho Webnode doporučil Endora.cz, kde si můžete stránky vytvářet úplně sami, můžete ukázat, co umíte a nepracujete tam jako v poutech, jako například na Webgardenu či tom Webnode. Pokud by Vám to moc nešlo, můžete si automaticky nainstalovat některý redakční systém (Sunlight CMS, Wordpress, Joomla!, …) a pacovat v podobném prostředí jako na Webgardenu či Webnode.

Deli

Mám na webnode stránky, původně jsem měla zdarma, teď si už rok platím balíček mini za asi 500/rok, protože mi nestačilo místo. Taky jsem chtěla doménu, tak tu si taky platím.
Koukni: www.pecenycaj.eu

tazalka

Osobně jsem více spokojená s webgarden.cz. Ale na webnode jsem si stránky zakládala 4 roky zpátky, tak možná došli k lepším úpravám. Snad vám to aspoň trochu pomůže :)
Doplňuji:
A jsou zdarma, oboje.

VanEgg

Jsou zdarma, ale kdyš chceš tak si můžeš koupit vlastní doménu.
Doplňuji:
www.page-gjvj.webnode.cz

www.internetova-kartografie.web­node.cz