tazalka

Stránky podobné Delicious.com

Měla jsem účet na Delicious.com, naposledy jsem se tam přihlásila někdy před prázdninami, vše ok a dnes, můj profil nikde, adresu mi to nebere,prostě nic. V angličtině nejsem tolik zběhlá, takže nevím, co dělám špatně. A tolik užitečných odkazů jsem tam měla a šlo vyhládavat podle tagů (klíčových slov) :(((. Nemáte někdo zkušenost a tip na nějakou jinou podobnou stránku, nejlépe v češtině. Nebo jak jinak si ukládat odkazy zajímavé, užitečné?

Odpovědi
briketka10

toto jsem našla na Googlu..

na konci článku je odkaz na společnot AVOS..

28.4.2011, Jiří Beran
Yahoo oznámilo, že zakladatelé celosvětově známého portálu s videi YouTube Chad Hurley a Steve Chen, od něj koupili službu Delicious.

Delicious je sociální síť, která uživatelům z celého světa umožňuje ukládat a sdílet jejich webové záložky. Výhodou služby je, že uživateli umožní uložit libovolné množství záložek (tedy odkazů na oblíbené webové stránky), ke kterým může přistupovat z jakéhokoli počítače. Záložky lze na Delicious různě organizovat do adresářů a psát k nim poznámky. Služba je dostupná zcela zdarma.

Tak Delicious vypadal doposud pod taktovkou Yahoo, jaké změny přinesou noví vlastníci Chen a Hurley zatím není jasné. Zkušenosti z YouTube jim však při rozvoji této sociální sítě jistě nebudou na škodu. Pokud jste Delicious využívali již dříve, musíte potvrdit, že souhlasíte s přenesením svých záložek z Yahoo k novým vlastníkům – bez tohoto souhlasu vám nejpozději počátkem července služba přestane fungovat. Delicious nyní bude provozovat společnost AVOS, kterou Hurley a Chen založili.

a tady je ještě překlad z Googlu o AVOS..
http://transla­te.google.cz/tran­slate?hl=cs&sl=­en&u=http://techno­rati.com/busi­ness/article/a­vos-purchases-delicious-from-yahoo/&ei=QQA5T9PtO­Ymg4gSl_6mhCw&­sa=X&oi=transla­te&ct=result&res­num=9&ved=0CGcQ7gEw­CA&prev=/sear­ch%3Fq%3DAVOS%2BHur­ley%2Ba%2BChen­%26hl%3Dcs%26biw%3D1067%­26bih%3D535%26prmd%3Dim­vnso