Orange

Stránky o stravě?

Zdravím, neznáte někdo nějaké ověřené weby o stravě? Ne že bych to se zdravou stravou chtěl přehánět, ale docela mě to zajímá. Něco bych si našel sám, ale mám obavy, že se kolem tohoto tématu dá najít spousta bludů, tak bych radši něco ověřeného. Klidně může jít web být v angličtině nebo doporučte knihu (e-book). Díky.

Odpovědi
pusinka50

Neboj se, že na netu bys našel nějaké bludy o zdravé stravě. To téma je již tak zprofanované a rozšířené, že všude se píší ty samé věci. Budeš si to muset vyhledat, ať již pod pojmem zdravé potraviny, zdravá výživa atd., všude se dočteš různé věci, které si ale vzájemně neodporují.

BELA81

Takových webu je hodně.Stačí zadat otázku do vyhledavače.Hodně o zdraví je na webech pro ženy.Např.oci­mazeny.cz,zena-in.cz,zena-centrum.cz,do­ma.cz,a taky celostnimedici­na.cz atd.