ORION_

Stránka, která dokáže zvěřejnit anketu ?

Dobrý den,
chci se Vás zeptat, jestli neznáte místo, kam bych mohl zvěřejnit tuto anketu ( http://strawpo­ll.me/4706303 ), aby se o tom dozvědělo co nejvíce lidí, a nemyslím dětí, ale lidí, kteří mají aspoň trochu přehled.

Nejlepší odpověď
arygnoc

ono zostaviť poriadnu anketu je tiež umenie.

kde máte vládu odborníkov, vyváženú koaličnú pravo-ľavú vládu, prezidentský systém, kráľovstvo, cisárstvo, rozpad na mestské štáty, pripojenie sa k nemecku/slo­vensku/rusku/u­sa/botswane, vatikánsku správu, sultanát, islamskú vládu, …?

nehovoriac o klasickej voľbe „iné“.

umiestnite ju napr. na facebooku, tam sú samí múdri ľudia.

;-Q

Další odpovědi
Pepa25

Na on-line průzkumy, dotazníky atd. je dobré www.vyplnto.cz – ale to by bylo zapotřebí zapracovat na obsahu …

Emefej

Místo, kam si můžeš tuhle anktetu dát, znám. Nemůžu to nady napsat, jednalo by se o porušení kodexu.