Mám mít strach z tehotenstvi?

Dobry den, pred tydnem jsem byla na dovolene a mela jsem tam pohlavni styk, jenom ze po skonceni jsme zjistli, ze nam ochrana sklouzla, takze jsem nebyla chranena a antikoncepci neberu a ted se bojim, ze jsem tehotna. Kdyz jsem prisla pak s kamaradkou na hotel, tak jsem si od ni vzala dve pilulky (prasky)antikoncepce a jeste ten den vecer dalsi dva prasky, takze dohromady 4 prasky.Po tretim dnu jsem dostala menstruaci, kterou mam do ted a cekam jen az mi skonci, abych mohla na vysetreni k lekari.Ted mam strasnej strach, ze budu tehotna a ze uz je pozde.Chtela jsem se zeptat jestli jsem to tou jeji antikoncepci znicila a nebo jestli to bylo zbytecne.Prosim poradte mi jsem z toho nervozni a je mi z toho vseho do breku.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Kolik ti je, že děláš takové kraviny a cpeš do sebe prášky plnými hrstmi?...jak tě vůbec napadlo, nacpat do sebe 4 antikoncepční pilulky...tyhle nefungují stejně, jako ten "supercloumák" co se jí jednorázově po styku, ale obvykle až po 8 dnech pravidelného užívání...a nejspíš sis rozhasila hormony, protota menstruace...
tím, že budeš brečet se nic nevyřeší, takže se ulidni...jestli si těhodná týden, to lékař stejně nepozná...hlavně se mu přiznej k tomu, jak ses nadopovala prášky, ať v tom má jasno...
ono přijít do jiného stavu zase není tak úplně jednoduché...praděpodobnost, že jsi těhotná je celkem nízká...a na případný potrat máš celkem až 12. týdnů od početí...
a než zase vyrazíš za "dobrodružstvím" na dovolenou, vem si se sebou postkoitální pilulku...

Další odpovědi:

Brát ty prášky bylo zbytečné. Do 12 tt lze jít na potrat. Stojí to cca 4000

každá se stím musí nějak porvat zvádly to všechny tak ty taky a moc na to nemysli =)
Doplňuji:
:DDDDD NEBOJ :DDDDD

Stříbrný

Teď už snad ani ne ....... Buď se zadařilo
nebo ne, strachem na tom nic nezměníte.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.