Avatar uživatele
martfi

Jak překonat strach z operace?

Ahoj,
chtěl bych se tady trochu vykecat a vyhledat uklidnění z toho, že zítra jedu do nemocnice a ve středu budu mít operaci srdce. Mám vrozenou srdeční vadu, ale není to nic vážného. V podstatě jsem nikdy neměl žádná velká omezení ohledně toho co můžu a nemůžu. Kromě různých dálkových běhu a nebo posilování a tak.
Ani podle doktorů to není nic vážného a je to spíš docela běžný zákrok, ale i tak mám docela strach. Už jsem takhle byl na dvou operacích, ale to jsem byl malý a nepamatuji si to, takže tohle bude poprvé co z toho budu mít rozum a plně si uvědomovat co se děje.
Má někdo s něčím takovým nějaké zkušenosti? Třeba z jiných operací? Mohli by jste mi napsat třeba jak to probíhá před operací a potom?
Díky za pomoc a nějaké rady.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 3244 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Jako všechny ostatní operace. Po nutných vyšetřeních tě převezou na sál. Tato operace bude zřejmě probíhat s uspáním. Řeknou ti co a jak bude, pomalu usneš a až se probereš bude po všem. Myslím, že žádné obavy nejsou na místě.

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek