Nunu

STRACH AH JO

Budu se snážít to popsat mam strach s těhotenskeho testu ;(
No asi před 20–25 dnama jsem měla sex ale moje chyba nechraněnej ;(
Trval víc jak 5minutek netrval asi před 3dnama mě začlo bolet ne v podbříšku ale jako by vaječníky a píchato po 8hod každy den se mi chce zvracet nejim skoro nic nebot sním kousek a jsem plna už 2dny mi není dobře celej den čekam kdy to semnou sekné ještě jsem nezvracela nejde to mam pocít a bolest že to mm dostat mam to stejné jak jsem to měla nazačatku když mi začlí měsíčky od 11ctí cítím se stejně jako tedka. Nechcí k lekáří jsem tam furt nebot mam pokaždé předměsíčkama zanět. Přítel mi řekl at se nebojím že se neudělal a neustale mi říka at se nebojim. Opravdu už nevím ;( Měsíčky mam dostat bud dnesk nebo 15cteho ;)
Doplňuji:
Když si udělam test předměsíčkama zjistím pravdu nebo ne?

Nejlepší odpověď
hanulka11

A co chceš poradit ?V tomto je třeba mít jasno – zajdi do lékárny a kup si test ať už je pravda jaká chce netřeba ji oddalovat
Doplňuji:
pokud budeš těhotná tak nedostaneš měsíčky přeci -tak je to v ženském těle zařízeno a pokud nebudeš těhotná tak se ti na testu nic nemusí ukázat
ale pamatuj nikdy to u nikoho není na 100% , někdo si dělá test pro jistotu i 2× a zajde k lékaři – takže hned nepanikař

Další odpovědi
Drap

V takovéto situaci opravdu nezbývá nic jiného, než co nejdříve zjistit pravdu a případnou situaci začít řešit. Oddalováním a čekáním, se ničemu nepomůže.