Stovky lidí se schromáždili nebo schromáždily?

ve slovese bude i nebo y? je ty stovky takže schromáždily.. a nebo se řídíme podle mužského rodu ti lidi takže schromáždili??pro­sím odpovězte

Nejlepší odpověď
Losos

Rozhodně se budeme řídit stovkami. Takže „Y“ .. jen se ve slově nepíše „CH“ ale „H“ .. takže to bude → Stovky lidí se shromáždily

Další odpovědi
annas

Podmětem jsou stovky – shoda přísudku s podmětem. Tedy – Stovky lidí se shromáždily.

Svou odpověď jsem vložila jako první, aby zase někdo nenapsal, že opisuji.

anonym

Hromadit nebo Chromadit.
Stovky – y.

mosoj

Já ho dát také nemohu. Takže jsem již asi dnes annas nějaký bod dávál. Bohužel si to nepamatuji protože tomu nepřikládám takovou důležitost. Ale moc povolených bodů to nebude
tak max. dva.

Kerberus

Paní Annas, chtěla jsem ohodnotit vaši otázku a ono to nejde. Už jsem se s tím setkala u pana Bubca. Zřejmě nějaká porucha.

mosoj

Redakce Odpovědi.cz. Udělala rázný krok a trefila se do černého. Omezila možnost dávání palců ( bodů) od jednoho uživatele
konkrétnímu člověku . Takže konkrétní člověk může dostat od jednoho člověka jen určitý omezený počet palců v jednom dni. Je jedno na kterou odpověď se palec dává. Platí to i pro staré odpovědi.

Bylo to nutné udělat aby se zamezilo nehoráznému manipulování s body.
Bohužel ti co toho zneužívali a zapříčinili tento stav to nemohou překousnout.

To že nemůžete dát annas palec znamená že již dnes od vás dostala povolený počet palců.
Docela by mě zajímalo jestli to odpovídá skutečnosti. Pamatujete si to?

Kerberus

Žádný bod jsem dnes pani Annas nedala, chtěla jsem, ale nešlo to. Tak z toho nejsem chytrá.
No myslím, že na tom tolik nezáleží, poděkovala jsem jí za její rady jinak. I když je mi líto, že její odpovědi ohodnotit nejdou a jiných uživatelů jdou. Pak to vypadá, že jí bod dát nechci. Připadám si hloupě.

annas

Pane Mosoji, já jsem ráno v 7.30 hodin otevřela počítač a už jsem měla vyčerpaný limit 50 bodů. Někdo mně obodoval i staré anketní odpovědi a otázky, abych nezískala body.

Kerberus

To je tedy zajímavé, to jde? Aha, už tomu rozumím. Proto vám někdo přesunuje otázky a odpovědi, aby vám pak mohl dát bod v názorech, kde se bod nepřičítá, ale limit kladných hodnocení se vám tím pádem vyčerpá. Chytré?! No a pak vám otázku a odpovědi smaže, aby nebylo nic poznat. Dost dobré, dost nespravedlivé, dost podlé a ubohé.

annas

Vlastně přibylo mně 5 bodů z 50 udělených..,

iceT

Pokud se muzu vmisit do teto diskuze,tak si myslim,ze to skutecnosti neodpovida,jelikoz treba ja jsem dnes jeste Annas palec nedala, a stejne ho dat nemuzu,takze pokud nejsem uplny debil a pochopila jsem to spravne,tak bych ho dat mohla.Nebo ne?

anonym

To je málem na dizertační práci.
Úvahy a chování jedinců v zájmové skupině s přihlédnutím na motivaci,prostředky a stupeň inteligence. Tendence ke konspirativní spolupráci. Možnost aplikace na celou Společnost.

Tomu bodování také nerozumím a v podstatě se mi ani nechce.