Dismas

Stoupla by v ČR obliba muslimů, kdyby usilovali o zavedení pátku jako dne pracovního klidu?

Nejlepší odpověď
Vejunka 1

ne

Další odpovědi
UltraFan

V žádném případě. Muslimy a islám v ČR nechci !! A názor měnit nehodlám 🙂

anonym

ani kdyby se nemuselo chodit do práce vůbec

zelí

Jen příjdou a už tu chtějí něco měnit? Myslím, že by to mělo opačný účinek, než si růst obliby muslimů.

Kyta

Musulmany nikdy,a ani zavedení pátku jako volna,,ty jsi asi stoupenec muslimů,,je mi tě už ted líto,zvažuj,když položíš takovou otázku,,už jsi určo zaměřený,,ale tvá volba:)Dismas