AndysekCze

Stoupl jsem na připínáček, jaká je doba hojení?

Dnes držícího malého bratra vyskočil ze židle a patou dupl na připínáček mám tam malou dírku do hloubky asi 6mm… Doba hojení?

Odpovědi
Funna

teda to je zase dotaz…lépe řečeno ani ne dotaz…první jsi nám oznámil jak se ti to stalo, což pro tvou otázku úplně nepodstatné a pak se zeptáš tak hloupě, stejně jako kdybych se já tebe zeptala, za jak dlouho vyjdu schody…stejně jako ty netušíš, v jaké jsem kondici a jak dloho polezu nahoru…my netušíme, v jaké „kondici“ je tvůj organismus a jestli ti to třeba nezahnisá, jak tlustou máš kůži na patách a pod…odpověď je – pár dní až měsíců…

kubik!

Radši si zajdi k doktorů, co když je to smrtelné…

iceT

Určitě než se ožení,ranka po připínáčku zmizí.
Vydezinfikuj,přelep náplastí a čekej.

ivzez

To mi připomnělo písničku:

Ptáček jarabáček šláp´ na napínáček, to bolí, to bolí …
Ptáček jarabáček šláp´ na napínáček, teď lítá o holi …

[Nevzpomenete si někdo na autora nebo interpreta?]