mikik

Stolní olej v ústech?

Dobrý den.Potřebuji vysvětlení o očistě dutiny ústní stolním olejem kdy převalujete tento olej 10–15 minut v ústech a když ho vyplivnu tak je bílý.Proč tomu tak je?Jde opravdu o očistu úst? Za odpovědi předem děkuji.

Nejlepší odpověď
hanny 2

Tato léčebná metoda léčí:

 Nemoci krve
 Mozkové kmeny
 Nemoci srdce
 Rakovinu
 Lupenku
 Cukrovku
 Záněty i kostnice

Léčí vše najednou zdá se to neuvěřitelné, ale je to tak.
Čím více nemocí člověk má, tím intenzivnější by měla léčba být.

Návod Léčba spočívá v převalování nejlépe slunečnicového nebo arašídového panenského nebo 100% oleje v ústech.

Polévkovou lžíci naplníme olejem nemusí být plná – podle velikosti člověka a začneme olej v zavřené puse převalovat tak, aby se převaloval po celé ústní dutině. Převalujeme zvolna. Po chvíli olej zřídne a máte pocit jako byste měli v puse vodu.
Je to bez chuti a bez zápachu, dá se to vydržet. Někdy se stane, že Vám olej v ústech naroste a nemůžete převalovat, potom trochu vyplivněte do záchodu. Za žádnou cenu olej nepolkněte!!! Je tam spoustu škodlivých věcí z vašeho těla
Olej musíte převalovat asi 15–20 minut. Je závislost intenzity převalování na čase. Po tomto čase olej vyplivněte do záchodu a ústa vypláchněte teplou vodou. Po vyplivnutí musí být olej přeměněn v bílou emulzí podobnou mléku, pokud je emulze nažloutlá znamená to, že jste převalovali malou intenzitou nebo kratší čas . Začátky nebudou pro mnohé z vás jednoduché, ale nevzdávejte se po 15 převalování už budete mistři. Převalování provádějte nejméně 3 krát denně. Po první tři dny může, ale také nemusí nastat bolest hlavy, je to reakce na rychlé vyčištění cévek v mozku pokud se objeví během jednoho dne zmizí.

Další odpovědi
mosoj

Rozum zůstává stát. Olej s vodou vždy vytváří emulzi, která má bílé zabarvení. Na tom není nic divného. Sliny obsahují vodu.
Když se píše že vám olej nabude, tak je to právě o ten objem slin. Jestli to má nějaký účinek to nevím, ale pokud by se polkl určitě by se dostavil.

venkovan

Je to z počátku hnusný, ale člověk si zvykne i na olej v puse.
Občas si tak hubu propláchnu, ale nejsem zas tak šílený abych to dělal každý den a ještě k tomu 3 × 10– 15 minut. Ale i při té občasné frekvenci, to občas pomůže.

fcoop

Jak to říkala Bohdalka v jedné scénce:„Tak ti nevím,Karle.Mám to uhlí vzít?“
Nevím,třeba to funguje..
No – pro zájemce odkaz.
http://chromik­.wz.cz/69sibir­.htm

suaeda

O léčbě pomocí jedlého oleje jsem slyšel už hodně dávno. Tenkrát se ale uváděl pouze olivový olej. Myslím, že to pomáhá, ale asi to bude chtít kvalitní olej. Ne žádný zlevněný supermaketový, který je vyrobený většinou z řepky.