Stojíte nebo sedíte, když močíte?

ptám se mužů,u žen je to jasný

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Jak kdy.

To jsou tedy otázky, tys asi místo večeře bumbala červené...

Další odpovědi:

Zlatý

Raději ráno sedím.
A viděl jsem i ženu chc...t ve stoje :D
Doplňuji:
ale párkrát se mi stalo, že jsem ještě ležel :D
http://media.novinky.cz/…

Copak močíte,ale kadíte?
Zajímavé otázky,opravdu.

Bronzový

Od té doby co doma uklízím WC, tak sedím. Ovšem v jsou-li někde pisoiry, tak logicky stojím.

Zlatý

zásadně stojím, to si radši po sobě utřu pokaždé mísu, než si sednout ... byla by to zbytečná komplikace, zbytečné zdržení. A vůbec, muži k tomu stejně byli donuceni feministkami, moje řešení je zato jednoduché a logické a nenutí měnit něco, co je tady už od pravěku!

Zlatý

Zásadně si sedám a vždy po operaci močového měchýře, kterou provádí tou trubičkou s malou dírkou při tom vidím všechny svaté.
Takže nebe existuje.

Bronzový

Hodně chlapů sedí,ale stydí si to přiznat.

Pokročilý

pokaždé ve stoje ;)

Pokročilý

No to je teda otázka....
Doplňuji:
a teď už vím,že jde o malého syna.Tak přeji trpělivost,někteří kluci si sednout nechtějí..

Stojím. Nikdy nikdy nesedím :D

Bronzový

Já se neliším od většiny mužů: proč to dělat složitě, když to jde jednoduše. Ovšem co se týče žen- jak píšeš, že je to jasný- tak ono to až tak jednoznačné není. Už před pár lety vyvinuli v německu pisoáry pro ženy... počítám, že se to masově nerozšíří... Ale, tedy, napodobování mužů v této oblasti existuje :-)

Pokročilý

Burak ,lepší je při močení sedét,je to pohodlnější a zdravéjší,působí to dobře na prostatu.BIGFOOT

Diskuze k otázce

Stříbrný

elektrikář

Mám dva vnuky 10 15 let většinou po nich musím uklízet nějak se nemohou strefit a ta strašná "práce" zvednout prkénko.Snad s toho vyrostou

anonym

koukám že se někteří tady pohoršují nad mou otázkou,nechápu proč,mám malého syna a pokaždé co se jde vyčůrat tak mi počůrá jak prkýnko tak i někdy stěnu,a tak jsem jej včera přesvědčovala že si může sednout že to tak dělají i kluci,nejen holčičky,protestoval,tak mě to zajímá jestli většina se přiklání k sedu,nebo raději stojí,nevím,ale pohoršovat se nad takovou kravinou určitě nebudu a když budu mít potřebu se zeptat tak to udělám a toho koho to pohoršuje at nečte a nemusí odpovídat

anonym

tak já sedím,a trychtýř budu možná potřebovat až za dvacet let,až budu tak shrbená že sedět nebude možné

Zlatý

mosoj

Určitě to není u žem jasný. Nedávno jsem četl jak začali vyrábět specielní skládací trychtýře.

Zlatý

Miroslavst

Atriplex-opravdu jen malou?
http://gallery.mmister.com/…

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.