zjentek

Stojí za to mít na stránkách počítadlo návštěv?

http://www.to­plist.cz/toplis­t/?kat=-1&search=odpov%EC­di.cz&a=s

Nejlepší odpověď
anonym

Rozhodně ne. Počítání patří adminům – ne userům. K čemu je to userovi? Všechny tyto serepetičky na webu nemají co dělat: „Tato stránka tu zatím není!“ / „Tato stránka je v rekonstrukci!“ (pak proč je na ni odkaz???), hodiny, počítadla, „Vítejte na tomto webu!“ atd. Buďto máte tolik obsahu, že sám od sebe všechno ostatní eliminujete a necháte stránku stát právě na obsahu, který by měl být to nejdůležitější, anebo nemáte na to psát (blog/…) a snažíte se zacpat mezery – avšak to je mnohem lepší se na stránku vykašlat!

Další odpovědi
postcd

já ho tam mám protože jsem línej se někam složitě přihlašovat, tak pro mě to stojí za to

ivzez

Určitě ano.
Pro provozovatele webu je dobré sledovat návštěvnost.

Mne vždy zajímalo i odkud návštěvy přicházely,
pokud z vyhledávačů – co u mne návštěvníci hledali, …

Počítadlo nemusí být viditelné pro návštěvníky,
provozovateli stačí vědět, kam má kliknout, aby
se ke statistikám dostal …

zjentek

Matesax: no ne, já myslel, že bych mrkl, jestli tady je krom mě a gagaga ještě někdo ..a tebe :o