Stojí za to chodit do práce za 300 měsíčně?

Nejlepší odpověď
Losos

Jednoznačně ano. A nejlépe za 12-ti hodinové směny denně.

Další odpovědi
salsa verde

Tak to vám řeknu naprosto přesně. Ne.

Toruk

Za 300 tisíc kč? Ale jo.

Elk

Za 300 čeho? Korun, dolarů, eura, rublů,rupíí, peso, jenů,zlotých,nebo čeho? Taky není napsáno v které zemi. V případě korun je tato otázka irelevantní.

oskar

Každá koruna dobrá…

ReHu

Jde trocho o to, jaké jspou vyhlídky do budoucna. Pokud je naděje, že práce bude a mzdu třeba doplatí zpětně, pak ano.
A pokud je v záloze lepší zaměstnání, tak je výhodnější asi změna.

salsa verde

Omlouvám se že to tady pořád píšu dokola, kdyby to šlo tak zveřejním zaměstnavatele… pracujete celý měsíc poctivě a ve výplatní termín vám řekne: nemám…a klidně mně žalujte… ach jo.

anonym

Tak zajděte na úřad práce, tam to nahlaste a měli by vám pomoct. A výplatní pásku máte? Budete ji potřebovat.

salsa verde

ne. tu právě taky nemám. a byla jsem na inspektorátu práce ale bohužel. pan podnikatel má podle zákona možnost stručně řečeno zaplatit mi celou mzdu až 15 října. pokud to neudělá tak mám nárok na okamžitou ukončení prac poměru a 3 měs odstupné. jenže on to stihne ale dělá průtahy protože může. a na to není žádný metr, žádná stížnost nepomůže, nic. jen čekat. A pokud to nestihne tak mi stejně nic nedá a já ho můžu jedině tak žalovat…ale kdo to bude platit…a kdy to z něj vytřískám ty prachy..to neví nikdo. a jo jen tak pro zaj. jsem z OV a ten vtip v tom vlaku byl super.