pepe88

Žere hodně elektriky stojanový větrák 55 W?

Abych pak nedoplacel jak vzteklej.

Stojanový větrák 55 kW,žere hodně elektriky?

Nejlepší odpověď
orwell

Podívej se pořádně na štítek! Není tam náhodou 0,55 kW? Těch 55 kW je opravdu na větrák šílený příkon. Motor mojí cirkulárky má cca 4 kW.

Další odpovědi
lexx

Tak 55W nebo 55kW ? 50W je přibližně ekvivalent jedné žárovky.

mosoj

Cca 300 Kč za hodinu. Co to máš za větrák ? To je na slony ?

No a když to bude těch 550 W tak 100 x méně to jest cca 3 Kč za hodinu.
I tak se to nasčítá ! Není lepší se nechat ovívat nějakou ženou ?

tyna.ryglova

Větrák je hlavně úplně k ničemu a ještě s takovou spotřebou? Daleko lepší jsou klimatizace nebo ochlazovače vzduchu, ty mají alespoň nějaký smysl, ale větrák akorát točí horký vzduch, takže je v místnosti pořád stejné vedro. Podívej se na https://www.tes­tino.cz/ochla­zovace-vzduchu a kup si radši ochlazovač. Já mám v práci ETA Coolio, který má příkon 65 W, takže spotřeba téměř nulová.