Nechápavé

Protoze nemame stojan na stromek a vsude jsou vyprodany, jak si stojan vyrobit, nebo kam dat stromek?

Nemame stojan a vsude jsou vyprodany,jak si ho vyrobit nebo kam stromek?

Nejlepší odpověď
iceT

Mě posloužil kbelík s mokrým pískem, co jsem kdysi použila.

Další odpovědi
gecco

Stačí 4 prkénka (postavená na kant, vsunutá do sebe a v párech ´do kříže´, do uprostřed vzniklého ´čtverce´ upevníš patu stromku)…
😉
Otázkou je, jaké nářadí máš k dispozici…
😉
_____________­____________________
Třeba tady – http://hobby.id­nes.cz/jak-vyrobit-stojan-na-vanocni-stromek-dxp-/hobby-dilna.aspx?c=A151212­_074518_hobby-dilna_bma – máš cca návod, jak na to…
😉

anonym

držák na slunečník, zalít trubku betonem ve větším květináči.

marci1

Jestli máte doma nějakou starou nepotřebnou otáčivou židli, použijte stojan na kolečkách. 🙂

Agneta

Hlavní je, aby dobře stál*:D

*)a byl tvrdý

@zjentek…a nesmíme?

lexx

svařit ze dvou plocháčů 50×3 mm ocelový kříž asi tak 500×500 mm a doprostřed kolmo nahoru krátkou trubku vhodného Φ můžeš použít aušus – nepotřebné odřezy v nedaleké místní kovodílně, je to 10–20 min. práce ale výsledek navěky, natřít zelenou (hnědou) barvou, podlepit kousky koberce, hotovo

zjentek

V krámě Hračky-papír je prodávaj z plastu- takové zelené.

@Agneta- někdy mám dojem, jako bychom už komunikovali ;q

..ale jo, klidně můžem ..jen v těch „začátcích“ trochu zvolni jo?

ReHu

Návodů je na netu mraky.
Hledal jsi vůbec?

http://www.ja­kopravit.cz/hob­by/jak-vyrobit-stojanek-na-vanocni-stromek.html#postup

A vietnamaké obchody stojany mají.
A určitě i někde jinde taky.