quentos

Sto bodů naráz

Už podruhé mi tu přibylo sto bodů prakticky naráz, z minuty na minutu. Čím to…?

Nejlepší odpověď
panenka

tak to blahopřeji budte rád

Další odpovědi
Jahoda

Taky nevím jak Vám to mohl někdo dát (nevím, že to vůbec jde :) ), ale buďte rád! Blahopřeji Vám. To se jen tak někomu nepovede ;o)

odik

Nejedná se o chybu a ani o dar, jednoduše Vám „lidé“ hodnotí kladně Vaše dobré odpovědi … jen tak dál :) (z minuty na minutu to není)

P.S.: potvrzeno správcem projektu Odpovědi.cz

mojitek

sponzorskej dar ? 😉

Retko

Ha. Tak koukam, ze nejsem sam. 82% spravnych odpovedi. U me??? Divny, ne?

HerbiG

to nevim,ale gratuluju :D