E.n

Stmívání – slovenský dabing

..nevěděli by jste o nečem? Hledala jsem ale všude je jen v češtině..:/

Odpovědi
Adula.57

Možná by jste to mohla najít na uložto.cz Jde tam stáhnout skoro vše, ale jestli to nepujde tak nevím, možná jen shlédnout na youtube.com

taxio

Asi tě musím sklamat ale zatím stmívání nebylo nadabováno do slovenštiny.

led

Pokiaľ je dobrý český dabing do slovenčiny sa nedáva (len filmy pre deti do 12 rokov – jazykový zákon)

Džuls

Je nadabovaný aj do slovenčiny,vy­sielala ho TV Markíza. Mohli však nechať český, lebo ten náš nestál za veľa. Twilight ságu uprednostňujem v originále, prípadne s titulkami.

samicek333

já stahuji nejčastěji na ulozto.cz – tam, můžetezkusit zadat stmívání sk dabing, nebo tohle zadat do nějakého vyhledávače, akorát amn přidat třeba ke stažení nebo ke shlédnutí…