Mihalka

Stmívání od 1 do 4 dílu nejlepšíííííí

Nejlepší odpověď
BEAES

Mihalka to asi nepochopila, že se tu pokládají otázky!!!

Další odpovědi
Berušinka

Pro tebe/vás. Pro mě ne.

kapka

Mihalko, můžeš se vyjádřit zde
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pochopil-nekdo-filmy-twilight-sagy-d
Měla jsem při zadávání otázky trochu rozvernou náladu, tak možná vyznívá trochu ironicky, ale na to nehleď, klidně mi napiš svůj názor. Líbí se mi i co napsala IceT a souhlasím s ní.
Nahoře na stránce Odpovědí.cz, jak je „vyhledat“, můžeš vždycky zadat slova od tématu, které tě zajímá a podívat se, jestli se na to téma tady už nehovořilo, ju?

P.S. Líbí se ti víc Jacob nebo Edward?