nikolkap

Stmívání,Nový Měsíc,zatmění a Úsvit

Potřebovala bych poradit kde najdu zatmění online celý film a může být i anglicky ale s českýma titulkama.Ataky bych se chtěla zeptat kdy natočí úsvit.Stmívání a Nový Měsíc už jsem viděla.Děkuji pře­dem

Nejlepší odpověď
led

zrýchlená ukážka zatmenia slnka v Číne 2009

Zdroj: http://www.as­troadventures­.net/2009/CHI­NA/eclipse.html

Další odpovědi
Fallen Angel

ještě asi nikde, protože to teď akorát bylo v kinech. Po čase zkuste www.ulozto.cz

Sandy

Já jsem si to stáhla z ulozto.cz, už to tam je v aj s českýma titulkama. Čtvrtý díl se jmenuje Rozbřesk a prý by měl být v kinech v listopadu 2011 (asi bude na dvě části).