Nikolka537

STK praha.

čaute, nevíte někdo o někom kdo Pracuje v STK a protáhl by za nějakou slušnou cenu auto. Nebo nějakou stanici STK kde by auto protáhli. Auto je teoreticky v pořádku. Díky…

Nejlepší odpověď
Lucijej

Když je auto teoreticky v pořádku, tak ho protáhnou v každé STK.
Doplňuji:
O jednom dobrém vím, ale je v Kolíně.

Další odpovědi
venkovan

Na každé STK si lze objednat předběžnou prohlídku. Auto za nějaký poplatek prohlédnou a doporučí co je potřeba opravit. V Praze jsou i STK kde se nemusí ani objednávat.

hanulka11

udělat technickou jen papírově není dobré řešení- pak může nastat problém skryté vady a auto se stane nebezpečným – lepší klasická STK a pak má člověk klid, že může v pohodě jezdit dál

mojitek

Dneska už nikdo jen tak papírově nedovolí pustit auto přes STK.A když,tak snad jen auto,které technik sám zná.