Avatar uživatele
Moniseeek

Jak podat stížnost na hluk u sousedů? Na družstvo?

Zdravím, chtěla bych se poradit ohledně stížností na sousedy, kteří bydlí nademnou. Mají 12 vnoučat a ty jsou neustále u nich, protože je hlídají a dělají celý den od rána do večera strašný rachot a dupou jako sloni. Domovnice o nich ví, že dělají rachot i na chodbě a několikrát na ně byla zvonit s tím, že jsem si stěžovala na rachot a oni prostě nic, začnou dupat a mlátit se vším naschvál. Dnešním dnem mi došla trpělivost,protože dělám 3směnný provoz a abysolutně se nemůžu vyspat např. po noční nebo před noční. Člověk nemá klid na odpočinek a aby se dalo v klidu podívat na film v TV? Tak na tohle můžu zapomenout. Děcka lítají z pokoje do pokoje,neustále s něčím bouchají,mlátí se, řvou. Když už si myslím, že bude klid tak začnou majitelé se hádat, protože si potrpí na pití,takže většinou když dojdou z hospody začnou hádky. Už jsem uplně nešťastná, že jsem byt koupila, protože tohle jsem nevěděla. Pomůže mi stížnost na družstvu, nebo si myslíte, že s tím nepůjde nic udělat? Děkuji

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 3044 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Šidlo

toto je už asi na políciu…ale mali by ste mať po ruke telesného ochrancu, keby mali susedia chuť na pomstu…aspoň sprej si kúpte…

a dvanásť detí u alkoholikov? to je aj na sociálku…ale polícia skôr niečo urobí.....

nakoniec: čo na to ostatní susedia? sú sluchovo hendikepovaní, či majú izolácie? petícia by urobila viac

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
chachar1922

Taky to vidím na tu policii, když už domluvy domovnice nestačí. A rovnou bych tam zmínila i jejich pití. Zajděte za nimi co nejdříve, třeba to policajti začnou řešit hned a budete mít možná klidné Vánoce.

A chodí ty děcka vůbec do školky či školy ?

Přečtěte si odkaz.

Zdroj: http://www.prav­nilinka.cz/bez­platna-pravni-poradna-zdarma/sousedske-vztahy.html

Upravil/a: chachar1922

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Děcka stačí i dvě, ale12 to už musí být opravdu něco, je to hnus fialový, totální bezohlednost, tak se obávám, že vám pro klid a odpočinek nezbyde nic jiného, než byt prodat a odstěhovat se, samotřejmě , že můžete na sousedy poslat sociálku, ať vykonají jisto revizi a na policii to udat taky, jinak špunty do uší nebo rovnou „klapky“(spíš oboje) upřímě, ani vás osobně neznám a je mi vás líto.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

znám ty situace, ale…před 22h beze šance na sjednání nápravy, jo leda vyhodit el. jističe v rozváděči na chodbě, ucpat zámek dveří sirkou, hřebík pod kolo auta…voni nakonec zkrotnou, unaví se pokud teda nejsou úplně blbí

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
xxx3

zpočátku bych to zkusil na radiátor…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ReHu

Pumiku, jsou t vnoučata. Takže mohou mít 3–4 děti 3– 4 deti.
To není žádný extrém.

před 3044 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek