Irena678

Stipani v krku

Ahoj zacala jsem kourit ale kdyz slukuju tak me to jemne stipe v krku zajima me jestli to tak ma byt nebo to necim je pokud to je necim reknete prosim cim

Nejlepší odpověď
Drap

Kouř ti poškozuje a dráždí sliznice. Přestaň kouřit a je po problému.

Další odpovědi
Dlostev

Přestaň kouřit.

marci1

Tak tento problém je asi ten nejméně závažný, který Tě může při kouření potkat..-(

PostApMan

Doporučuji přejít na slabší cigarety, nebo na kvalitnější cigarety aspoň co filtru týče (tzv. trojfiltry – filtr/filtr s uhlíky/filtr, jako např. Viceroy,Kent,Všechny „modré“ s mentolovou kuličkou apod.)

Reezo

Navíc se vytváří povlak, který se usazuje v tvém těle. Vem si toaletní papír, nebo papíroví kapesníček, natáhní cígo a vyfoukni právě přes toaletní papír. To co se usadí na toaletním papíru je pouze jeden výdech a dost toho zůstává v plicích ještě.

časem začneš kašlat a vykašlávat takové hnusné sliny.

No je to tvé zdraví a peníze. měla by jsi přestat, dokud se nerozvine závislost.