Avatar uživatele
ondra07

Stíháte, nebo nestíháte se ráno najíst, než odejdete do školy či do práce?

Když jdete ráno do práce, školy apod., stíháte se přitom najíst, myslím tím snídani nebo aspoň vánočku… ?
Zajímalo by mě, kolik z Vás to stíhá, případně co snídáte a jak často…
Já sám se snažít každé ráno snídat, dávám si piškoty s mlékem a pak nějakou šťávu, sice mě to nezasytí, ale je mi pak lépe a třeba mě nebolí hlava ve škole :)
Děkuju za Vaše názory..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Deli, WeeBear, Petra09 před 4483 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Andělé

Vstávání je pro mě utrpení,vylezu až když hoří. Pak nasednu do rychlíku a z něho vyskočím,až opět v noci zalezu do postele.
Ale i v tom maratonu si rychle uvařím velký hrnek Nescafé s mlékem a někdy stihnu,než odvedu syna do školky ovesnou instantní merunk.nebo oříškovou kaši. Pokud jí nestihnu,nasnídám se doma. Ale prostřídávám to,jím někdy čerstvé křupavé rohlíky s jahod.marmeládou nebo koláč,různé buchty apod.
Bez snídaně se neobejdu,bylo by mi slabo,až zle. Hl.káva je můj ranní start.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Petra09

Ja to nestiham ale jim pak hned jak to jde.Uplne dlouho bez jidla rano to neni dobre.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
WeeBear

Vzhledem k tomu, že ve škole nesnídám a oběd mívám kolem druhé hodiny při všem štěstí, tak opravdu začínám den snídaní, poslední dobou snídám tousty, tatranku a velký hrnek kávy. 😁 Snídám pokaždé, ať už stíhám, či ne, na snídani čas mám..

.. Výjimky jsou akorát o víkendech, kdy se mi podaří vstát v jedenáct a vařím oběd. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Snídám každé ráno,většinou housku se salámem apod. a sodovku se šťávou.Dnes jsem snídal těstovinový salát.Ráno vstanu,jdu odemknout školu a pak jdu domů na snídani,probudit malýho,vyvenčit psy a potom jdu pustit do školy děti,takže to stihám vpohodě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
casey

Stiham vzdy. Snidam caj a housku s necim. Kavu si davam az v praci. I nekdy dopoledne svacim. Do obeda bych nevydrzel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Do 25 let jsem nesnídala. Pak jsem se to naučila a bez snídaně už ani ránu. Caro s mlékem a pečivo s něčím… Když je úplně nejhůř, tak jen to Caro a v autě pak půl rohlíku. Teď jsem na MD a snídáme v pohodě s mojí holčičkou 🙂 Dnes Caro, ona čaj a mléko, chléb se šunkou, hrozno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MILAN1961

snídani stíhám:černá káva a 2–3 cigarety

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek