Stěžovali jste si výrobci na špatnou kvalitu? Čím vás odškodnil?

Např. kalné pivo, víno.

Odpovědi
marci1

Jen velmi nerada reklamuji zboží, ale stane se. Reklamovala jsem minerálky, které měly divnou pachuť. Jelikož jsem je koupila v soukromé prodejně potravin, majitelka zatelefonovala do firmy.Přijeli pak za mnou, přivezli mi jako omluvu dvě plata minerálek, deštník s jejich logem, průpisky, bloky na psaní a samozřejmě se mi omluvili. Přiznám se, že tento druh minerálky jsem si již nikdy nekoupila. ☹