SellLolAcc

Steven Segal

Proč vždy, ve skoro každém filmu, kde hraje „SS“ mu zavraždí, nebo už zavraždili. Teď jsem si toho všiml a docela mě to udivuje, protože to je skoro vždy stejné, bojuje aby se pomstil nebo ochránil.

Nejlepší odpověď
Andělé

Vždy jsem ho měla ráda i stále mám. Nejsem na svalnáky,ale na něm se mi vždy líbilo,že na jednu stranu chlap jako hora,na druhou klidný,vyrovnaný a ty jeho stále usměvavá očička,je v nich něco pěkného a lidského zároven,tj.něco. On se snad usmívá,i když bojuje…
Ale už delší dobu mám plné zuby filmů s násilím. Je to denně v televizi,ve zprávách,mám toho dost.
Promin,na Tvou otázku jsem ale neodpověděla…

Další odpovědi
mojitek

Klasickej příklad americkýho scénáře…Ale na jeho obranu-je to jeden z mála lidí ve filmový branži co opravdu něco umí,a umí to opravdu dobře.

Wang

Jasně, je to takový milý, skoro až někdy něžný zabiják, kterého vždycky jenom hodně naštvou…