Nanoon

Steve Jobs

Včera zemřel Steve Jobs, jeden z nejvýznamnějších IT osobností a téměř do konce srpna CEO společnosti Apple. Jaký na něj máte názor vy?

Nejlepší odpověď
Valky

Steve Jobs je pro Apple něco, jako pro Microsoft Bill Gates. Ačkoliv mě Apple nevyhovuje (měli jsme iPhona4), je Steve Jobs rozhodně obrovským průkopníkem, který světu dokázal, že SW i HW lze dělat i jiným způsobem, než diktuje Microsoft. :o)

Mimochodem, vděčíme mu za to, že můžeme klikat myší, za to, jak dnes vypadají osobní počítače, za ovládání smartphonů prsty… Atd atd… :o)
Doplňuji:
A ještě je důležité podotknout, že to byl Steve Jobs, který koupil Pixar – v době, kdy ho všichni odsuzovali a nevěřili, že animovaný film má nějakou budoucnost. A také, že ho dostal tam, kde je! ;o)

Další odpovědi
anonym

Pro me to hlavne znamena , ze : Zemrel clovek.
A to je vzdycky smutne. ☹ -iv-

MacChill

Apple je určitě právem velmi úspěšná firma a vyvýjí skvělé věci. Nevím jakou zásluhu na tom měl Jobs , ale neberu ho jako nějakého pošuka stejně jako jiní.

Deli

Zemřel velmi chytrý a skromný člověk. A velice, velice mladý (56 let).

Jelikož můj tatínek již 7 let bojuje s jinou formou rakoviny – a ten boj je čím dál tím těžší, zasáhlo mne to i proto, že je vidět, že ani člověk, který má velké finanční možnosti a mohl by si zaplatit jakoukoli léčbu, s rakovinou prohrál.
Ve smrti jsme si všichni rovni…

led

Je veľká škoda, že Veľký vizionár Steve Jobs sa nezhodol a nespojil s Veľkým dravcom Bilom Gatesom.
Myslím, že Jablkové okná (Apple_Windows) by bol naozaj dobrý projekt, kvalita (Apple) s kvantitou (Windows)