Terryle

Stephen King – CUJO. Jak se to vyslovuje?

Už roky si lámu hlavu, jak se název téhle knížky vyslovuje. Z angličtiny to jméno asi nepochází. Takže jak na to? Nevíte?
Doplňuji:
Super, díky moc všem :o) Já to roky soukromě v duchu taky nazývala „kujo“, ale nelíbilo se mi to. To Forvo jsem tuším zkoušela, ale nebyla jsem si jistá, jestli to neplatí jen pro portugalštinu, či z jaký řeči to pochází. Pokud to tak bylo i ve filmu, tak to evidentně platí i na knížku. Díky moc! :)

Nejlepší odpověď
quentos

kužo

na výslovnost cizích slov je výborná stránka www.forvo.com a ani u tohoto slova nezklamala: http://www.for­vo.com/word/cu­jo/#pt
Doplňuji:
výslovnost na server www.forvo.com vkládají rodilí mluvčí daného jazyka. Sajmon si tudíž evidentně jen tipnul – a špatně

Další odpovědi
iceT

Kdysi jsem viděla film a říkali myslím Cučo,ale moc dobře si to nepamatuju.
Doplňuji:
kučo

SajmonModer

Kujo :)