Avatar uživatele
anonym

štěnice v bytě

jak se může dostat do pořádkumilovné rodiny štěnice(zvíře) a jak ji zlikvidovat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5202 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Můžete mít doma vygruntováno sebelépe ale asi vám to nebude nic platné.Pokud bydlíte v paneláku nebo v činžáku,může se tento hmyz k vám dostat stupačkama.De­ratizační služba by vám měla pomoci zbavit se tohoto hmyzu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kenyrts

Štěnice může mít doma kdokoliv. Čistota vám nepomůže, jen dezinsekce
Nemusíte mít ani tušení, že spíte ve stejné posteli jako skupinka štěnic. Nejdříve třeba ve slušném hotelu nebo čisťounkém penzionu, po návratu z cest i doma. U většiny lidí totiž vypadá bodnutí od štěnice jako obyčejný štípanec od komára.
dálší viz link:

Zdroj: http://hobby.id­nes.cz/stenice-muze-mit-doma-kdokoliv-cistota-vam-nepomuze-jen-dezinsekce-1fa-/hobby-domov.asp?c=A090707_­173619_hobby-domov_mce

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Janeček

Pochybuji, že vám deratizační služba pomůže.K nám se dostaly štěníce s novým koupeným nábytkem a trvalo nám to rok , než jsme se jich opravdu zbavili. Chce to jen trpělivost a pravidelné podrobné prohlídky a následný postřik hubícím prostředkem.Hodně záleží na tom, jak se již rozlezly po bytě.
Většinou se drží v jakýchsi koloniích a ty je nutné najít a mechanicky a následně i desinfekcí ničit.

Zdroj: zkušenost

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vka

Snadno, buďto si je přinesete, anebo přijdou /od sousedů/ sami. Zbavit se jich samozřejmě lze. Svépomocí obtížně, ale dobrá DDD firma by to měla zvládnout. Největším problémem jsou dlouhodobě zamořené bytové domy ve kterých se hubilo nesystematicky, anebo nesprávně. vka

Zdroj: www.nanoit.cz www.skudci.com www.dddvolavka.cz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Petrovskalui

Když jsem doma objevila štěnice, tak mi z toho bylo fakt špatně. Hrozně mi vadilo, že se u nás doma mohlo něco takového vyskytnout… No ale prostě se to řešit musí a nesmí se před tím zavírat oči. Proto jsem kontaktovala společnost zbavsejich .cz , která nás jich dokázala zbavit velmi rychle.

Avatar uživatele
Jiří Sova

štěnice se v bytě likvidují opravdu těžko, většinou se musí zvolit chemická dezinfekce, která je zlikviduje všechny a dlouho působí. Objednal jsem si na to speciální firmu, která to rychle vyřešila delisa .cz

před 1242 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek