Frckar

Stejný čas

Před rokem jsem měl období, kdy jsem se prostě občas podíval zničehonic na hodiny např na PC, budíku, mobilu, DVD a čas byl třeba 16:16, 12:12, 23:23 a připadalo mi to strašně divný. Nemá to nějakou spojitost s něčím větším, než pouhou náhodou? Možná jsem blázen, ale rád bych věděl co si o tom myslíte a jestli někdo zažil něco podobného jako já.

Nejlepší odpověď
anonym

už to tu bylo mnohokrát.
je to čistá náhoda a zapamatujete si jen to, jak ste se díval na tento čas, ale mezi tím ste se podíval mnohokrát na hodinky, atd. a bylo tam něco jiného, ale to vám neuvízlo tak v hlavě, jako toto

Další odpovědi
arygnoc

blbě se pamatuje 16:11 nebo 9:43.

asi to bude tím.

anonym

Ja nechodim spat podle hodin , ale vetsinou tak nejak automaticky … a pak se z postele jeste podivam na budim a hodne casto je 22.22. 🙂

  • iv-

Doplňuji:
budik