Stejná otázka-jak potratit?

Je mi 26 let,nevím to zatím jistě,ale mám panickou hrůzu z těhotenství a mateřství, dítě rozhodně nechci i kvůli své profesi v nejbližších 5 letech, i kvůli zázemí, které pro něj nemám a v nejbližších letech mít nebudu. K lékaři jít nemohu-otec i přítel jsou gynekologové a není kdo by si dovolil mi interrupci udělat, protože oba dva jsou zásadně proti. Jsem naprosto zoufalá, i když těhotenství ještě nemám potvrzeno,ráda bych se připravila na to nejhorší.Děkuji moc.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

nemusíte jít nutně ke gynelologovi ve vaší oblasti,mnohé takové zákroky se provádějí anonimně,i když to platí pojišťovna,znám případy,kdy žena bez vědomosti manžela,byla na přerušení v jiném kraji

Další odpovědi:

Zlatý

Nechápu jen jedno. Buď jsi těhotná (tedy pokud jsi) s někým jiným a bojíš se, že na to přítel přijde nebojinak nedokážu pochopit tvého přítele.
Píšeš, že otec i přítel je gynekolog. A to do toho bušíte jen tak? To tě rodiče (zejména otec) nepoučil včetně případných léků o tom jak zabránit početí?
Tak teda nevím, co si mám o tom myslet?

Ja osobne vas plne chapu,ale kdyz mate kolem sebe same gynekology tak proc se nechranite pred nezadoucim otehotnenim?Interupci vam opravdu provedou vsude kam se obratite tim myslim samozrejme nemocnice.Pomyslela jste i na moznost ze by pak deti nemusely byt?Preji vam at vam to dopadne dobre,protoze i zen,ktere si dokazi priznat,ze neni ta prava doba si vazim,zlomte vaz.

Bronzový

To je tak,když kovářova kobyla chodí bosa...
Nechte si píchnout Agolutin,pak to znovu proberte se svými důležitými muži,když se na dítě necítíte,nemůžou vás nutit.Viděla bych vinu i v nich,když vy,ve vašich letech se nedokážete proti nechtěnému těhotenství ochránit,oni,z titulu své profese,vám měli poradit.
Opět mě napadá ta kovářova kobyla...

DOBRY DEN.Odpovídám vám na vaši otázku.Jsem dost let promovaná zdravotní sestra a proto vam píši,že to co chcete udělat je vražda.V dnešní době je již vědecky dokázáno,že i ten nejmenší lidský zárodek je naprosto živý plod tedy vlastně již živé dítě.Také to co chcete udělat je vůči vašemu otci a příteli veliký podvod.A navíc po interupci již nikdy nemusíte mít děti i když po nich budete z celého srdce toužit.TAK JAJO VY JSTE mněla právo na život tak stejné právo na život má i vaše dítě.HLAVNIM PRAVEM NA TETO ZEMI JE PRAVO NA ŽIVOT!!!Nebojte se, že by jste nemohla být plnohodnotnou matkou.VE vašem případě jsem si jistá,že i s dítětem ,vašim otcem a vašim přítelem všechno zvládnete a křídla požehnání budou nad vámi všemi.Přeji vám vše nejlepší.ZAJ-PO

Zdroj: JSEM ZDRAVOTNI SESTRA

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.